Fórum >> Hozzászólás

Johnnyboy hozzászólása:

1., Nem voltunk jók
2., 6/4 a PP-tek. Ez nélkülünk nem jöhetett volna össze. Ebből 2 gólotok is ordító helyezkedési hibából született!
3., 4. és 5. gólotoknál korongvesztés után képtelenek voltunk elosztani az embereket. Mondanom sem kell, hogy ez melyik csapat sara!
4., Az, hogy 7 fórból (ebből 5 on 3 40 másodpercig) képtelenek vagyunk gólt lőni, ez megint csak a mi hiányainkat jelzi
5., 40-21 a hit-ek a javatokra. Keményebbek voltatok, mi meg mimózák. Nem egy öröm, de így volt.
6., Blokkolt lövések 15-6 megint csak nektek. Beszédes. Nem is kommentálom!
7., 23 lövésből lőttetek 6 gólt. Mi 36-ból kapartunk 2-t, amiből az egyik Getzlaf amatőr korongvesztése. Lényegesen élesebbek voltatok, mi meg daráltuk a játékot, nem gondolkoztunk játék közben.
8., Fordulópontok. Jól éltetek a lehetőséggel, hogy kezetekbe vegyétek a meccset. Az első (kamu) kiállítást gólra váltottátok, majd Benn egyenlítése után nagyon hamar ismét vezettetek. A harmadik gólnál szépen lefordultatok, majd a harmadik harmadban már az elejék megrendítő ütést kaptunk. Mindezt (az első gólt kivéve) szépen végigaszisztáltuk. Ez négy olyan momentum, amiből egy is döntő lehet, kettő meg legtöbbször dönt is!